Metody płatności

Nr konta bankowego:

PEKAO S.A Grupa PEKAO S.A II O/Cz-wa
57 1240 2252 1111 0000 3158 3866

Tel: 34 366 87 73 lub 515 294 440               E-mail: info@maxlazienka.pl

Reklamacje i zwroty

Gwarancja

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia lub nieprawidłowości zakupionych u nas produktów uprzejmie prosimy o uprzedni kontakt z nami na adres e-mail info@maxlazienka.pl.

Obowiązkowo w obecności kierowcy należy sprawdzić czy towar dostarczany nie jest uszkodzony. Każde uszkodzenie zewnętrzne opakowania wymaga sprawdzenia. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych towaru, warunkiem koniecznym do uznania reklamacji jest sporządzenie protokołu uszkodzeń w obecności kierowcy i przesłanie go wraz z załączonymi zdjęciami poprzez faks lub e-mail w ciągu 24 godzin od daty dostawy.

Zapoznamy się z Państwa uwagami i postaramy się pomóc zdalnie. Jeśli wspólnymi siłami nie uda nam się rozwiązać problemu wyślemy kuriera po odbiór reklamowanego sprzętu lub podamy adres najbliższego punktu serwisowego.

Zwroty

Uprzejmie prosimy aby przed wysłaniem przesyłki w ramach zwrotu poinformowali nas Państwo o tym fakcie mailowo lub telefonicznie. W przesłanej wiadomości prosimy o podanie numeru rachunku bankowego na który mamy dokonać zwrotu należności lub wskazania innej formy zwrotu należności.

Adres na który można kierować przesyłki

W przypadku uznania reklamacji, towar należy odsyłać bezpośrednio do magazynu producenta. Adres magazynu zostanie podany klientowi drogą mailową.

Nasi partnerzy

Sklep internetowy Shoper.pl